Zavřít reklamu

Samsung začal na smartphone Galaxy S20 FE vydávat v pořadí již čtvrtý update, který má zlepšovat stabilitu jeho dotykového displeje. Součástí aktualizace je lednový bezpečnostní patch.

Update nese firmwarovou verzi G81BXXU1BUA5 a má kolem 263 MB. Poznámky k vydání se kromě vylepšené stability dotykové obrazovky zmiňují o zvýšené stabilitě zařízení a výkonu a opravě blíže nespecifikovaných chyb. V tuto chvíli jej dostávají desítky zemí napříč Evropou.

Jak si možná vzpomínáte, krátce po vydání Galaxy S20 FE, tedy v říjnu loňského roku, se začaly na různých fórech objevovat stížnosti na fungování jeho dotykového displeje. Konkrétně podle některých uživatelů obrazovka ne vždy správně zaznamenávala dotyk, což mělo za následek tvoření tzv. duchů, a měla mít také problémy s vícedotykovým ovládáním. Kromě toho si někteří stěžovali i na trhané animace rozhraní.

Samsung do konce října vydal celkem tři updaty, které měly tyto a jiné problémy opravovat, nicméně se tak nestalo – někteří uživatelé se s nimi (třebaže už ne v takové míře), potýkali dál. Můžeme tedy jen doufat, že čtvrtá aktualizace „na toto téma“ bude již poslední. Dostupnost nového updatu si můžete jako vždy zkontrolovat otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.