Zavřít reklamu

I když Samsung údajně snížil svá očekávání ohledně dodávek řady Galaxy S21, nyní se ukázalo, že nové vlajkové lodě zaznamenaly během celého předobjednávkového období obrovský úspěch, a to nejen v Jižní Koreji, ale také ve Velké Británii. Hlavní podíl na tom podle britské pobočky Samsungu měl nejvyšší model řady – S21 Ultra.

Britský Samsung tvrdí, že nová Ultra byla ze všech telefonů řady nejžádanějším modelem a počet jejích předobjednávek byl vyšší než kombinovaný počet předobjednávek Galaxy S21 a Galaxy S21+. Přesněji řečeno, nejvyšší model během předobjednávkového období (od 14.–28. ledna) tvořil více než polovinu prodejů.

V případě vlajkových řad Samsungu je největší zájem obvykle „pluskovou“ variantu. V loňském roce se stal Galaxy S20+ nejprodávanějším modelem své řady, takže uvidíme, jestli si nová Ultra v následujících měsících dokáže prodejní dynamiku udržet.

Podle Samsungu je důvodem tak velkého zájmu o ni to, že přináší řadu inovací, jako je například nový úsporný AMOLED displej, ve své třídě nejlepší fotoaparát nebo podpora nejnovějšího Wi-Fi standardu Wi-Fi 6E.

Ještě doplňme, že ve Velké Británii její cena začíná na 1 149 librách (v přepočtu zhruba 33 700 Kč; u nás je k dostání za 33 490 Kč).

Související články

Dnes nejčtenější

.