Zavřít reklamu

Samsung s vydáváním updatu s Androidem 11 a uživatelskou nadstavbou One UI 3.0 opravdu neztrácí čas – ani den poté, co jej začal dostávat smartphone Galaxy M30s, nyní dorazil na další telefon řady Galaxy M – Galaxy M31s. V tuto chvíli je distribuován v Rusku a na Ukrajině, ale v brzké době by se měl rozšířit do dalších zemí.

Nová aktualizace pro Galaxy M31s nese firmwarovou verzi M317FXXU2CUB1 a její součástí je nejnovější – tedy únorový – bezpečnostní patch (zajímavé je, že Galaxy M30s dostal „jen“ lednový).

Poznámky k vydání updatu momentálně nejsou k dispozici, lze však předpokládat, že přinese funkce Androidu 11 jako jednorázová potvrzení, chatovací bubliny, samostatný widget pro přehrávání médií, sekci konverzací v notifikačním panelu nebo snadnější ovládání chytrých zařízení.

Měl by také přinést nové funkce nadstavby One UI 3.0, jako je například vylepšený design uživatelského rozhraní, vylepšenou funkci Digital Wellbeing a o nové funkce obohacené nativní aplikace, lepší možnosti rodičovské kontroly, vylepšené widgety na zamykací obrazovce a always-on displeji, lepší stabilizaci fotoaparátu, nový design rutin pro hlasového asistenta Bixbyho a v neposlední řadě lepší možnosti nastavení klávesnice.

Související články

Dnes nejčtenější

.