Zavřít reklamu

Tento týden začal Samsung vydávat aktualizaci s lednovým bezpečnostním patchem – jako první zamířila na telefony řad Galaxy S9 a Galaxy S20. Nyní ji začali dostávat majitelé dalších zařízení Galaxy, konkrétně se jedná o smartphony řady Galaxy S10, Note 20 a modely Galaxy S20 FE a Galaxy Note 10 Lite.

Pro upřesnění – řadu Galaxy S10 a telefon Galaxy Note 10 Lite nový firmware neaktualizuje na Android 11, i když můžeme očekávat, že se to brzy změní, jelikož z Androidu 11 vycházející nadstavbu One UI 3.0 již na některých trzích dostaly modely Galaxy Note 10, Note 10+ a Galaxy S10 Lite.

 

Pro uživatele telefonů Galaxy Note 20, Note 20 Ultra a řady Galaxy S20 FE by mělo jít na některých trzích již o druhý update vycházející z Androidu 11 a na ostatních trzích první. Nicméně ti, kteří patří do první skupiny, by neměli očekávat žádná obecná vylepšení nebo opravu chyb, neboť aktualizace přináší pouze lepší zabezpečení. To samé platí o firmwaru, který Samsung vydává pro řadu Galaxy S10 a telefon Galaxy Note 10 Lite.

Pokud jste majiteli některého z výše uvedeného zařízení, můžete si jako vždy dostupnost nového updatu zkontrolovat otevřením Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a vybráním možnosti Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.