Zavřít reklamu

Společnost Samsung před nějakou dobou vydala aktualizaci betaverze grafické nadstavby One UI 3.0, založenou na operačním systému Android 11. Tato konkrétní softwarová aktualizace byla určená smartphonům Samsung Galaxy Note 20 a Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Tento týden Samsung oficiálně oznámil, že uzavřel beta testovací program grafické nadstavby One UI 3.0 pro zmíněné dva modely svých smartphonů. To by mohlo kromě jiného znamenat, že by se uživatelé mohli v dohledné době konečně dočkat očekávané stabilní verze One UI 3.0.

Moderátor online diskuzního fóra majitelů smartphonu Samsung Galaxy Note 20 zmínil, že v Jižní Koreji byl uzavřen beta testovací program grafické nadstavby One UI 3.0. Přestože verze této nadstavby je podle všeho již za dveřmi, neznáme bohužel zatím oficiální datum jejího vydání. Majitelé smartphonů Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra, kteří jsou do beta testovacího programu zapojeni v oblastech mimo Jižní Koreu, by se s velkou pravděpodobností měli dočkat ještě jedné aktualizace betaverze One UI 3.0.

Majitelé smartphonů produktové řady Galaxy S20 se zatím zprávy s oznámením o uzavření beta testovacího programu grafické nadstavby One UI 3.0 ještě nedočkali. Dá se ale očekávat, že k tomu dojde v průběhu následujících několika málo dnů. Aktuální betaverze One UI 3.0 pro tyto modely je podle moderátorů fór hodně blízko k finální verzi, co se týče její stability a výkonu. Plná verze grafické nadstavby One UI pro smartphony produktové řady Galaxy S20 by měla podle všeho vyjít buďto ještě tento měsíc, nebo začátkem prosince. Samsung by mohl v první řadě vydat stabilní verzi One UI 3.0 pro Galaxy S20+, poté pro Galaxy S20 Ultra a následně pro Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra.

Související články

Dnes nejčtenější