Zavřít reklamu

Samsung byl minulý týden nucen odložit druhou betaverzi uživatelské nadstavby One UI 3.0 pro řadu Galaxy S10, díky účastníkům bety však nyní mohl dát zelenou k jejímu vydání. V tuto chvíli je dostupná uživatelům v Jižní Koreji, Velké Británii a Indii.

Update s novou betaverzí nese firmwarové označené ZTL8 a jeho poznámky k vydání se zmiňují o opravách několika bugů, které objevili uživatelé aplikace Samsung Members a účastníci bety One UI 3.0. Konkrétně byly opraveny chyby týkající se aplikace fotoaparátu a aplikace by také nyní měla být stabilnější, rozhraní domácí obrazovky se již nerestartuje ve smyčce a uživatelé by měli být schopni odemykat telefony řady pomocí otisků prstů.

Následovat Galaxy S10 bude pravděpodobně řada Galaxy Note 10, jelikož vydání druhé bety pro ni bylo minulý týden též pozdrženo.

Pokud jde o to, kdy na Galaxy S10 dorazí ostrá verze nadstavby, Samsung již předtím potvrdil, že vydání plánuje na leden příštího roku, alespoň tedy v některých částech světa. Tento termín samozřejmě není vytesán do kamene – během testování se mohou opět najít chyby, které mohou vést ke zdržení vydání. Ostrá verze byla dosud vypuštěna na telefony řad Galaxy S20 a Galaxy Note 20 (v druhém případě však zatím jen v USA a navíc omezeně; globálně má být dostupná ve lednu příštího roku).

Související články

Dnes nejčtenější