Zavřít reklamu

Teprve včera jsme vám přinesli plán aktualizací jihokorejského technologického giganta na nejnovější Android 11 s nadstavbou One UI 3.0 a už dnes jej jihokorejská společnost plní, Samsung totiž vydal Android 11 s One UI 3.0 pro své telefony Galaxy S20. A není žádnému divu, že se právě tento model dočkal updatu jako první, byl totiž také prvním zařízením, na kterém bylo úspěšně dokončeno beta testování.

EDIT: Máme potvrzeno, že aktualizace už dorazila také na Slovensko, alespoň na zařízení Galaxy S20 Ultra 5G od Telekomu. Nová verze systému je dostupná v různých zemí Evropy včetně Česka.

Aktualizace je prozatím dostupná pro smartphony operátora Verizon v USA avšak není jasné, zda Samsung uvolnil aktualizaci omylem nebo zda se drží svého plánu. Každopádně uživatelé, kteří si Galaxy S20 zakoupili u tohoto operátora mohou update stahovat. Další trhy by se také měly dočkat ještě tento měsíc, pokud se vám upozornění na aktualizaci neobjeví samo na displeji, můžete dostupnost aktualizace zkontrolovat ručně a to v Nastavení > Aktualizace softwaru > Stáhnout a instalovat.

Hned po sérii Galaxy S20 by měly být na řadě telefony Galaxy Note 10, Galaxy S10, Galaxy Z Flip a Galaxy Z Fold 2, uvidíme však, zda se Samsungu podaří plán dodržet, tyto zařízení totiž sužovaly problémy s rychlým vybíjením a beta program byl na několik dnů pozastaven. Jednu věc však můžeme říct s jistotou, tedy alespoň pokud se podíváme na Galaxy S20, v jeho případě totiž přesně týden po ukončení beta testování byla vydána stabilní verze systému Android 11 s nadstavbou One UI 3.0. Takže jakmile bude ukončeno testování i pro již zmíněné telefony, je to pro nás indicie, že plná verze systému je za dveřmi. Čekání si můžete zkrátit prohlédnutím kompletního seznamu novinek.

Související články

Dnes nejčtenější