Zavřít reklamu

O připravované vlajkové lodi jihokorejského technologického giganta uniklo snad již v podstatě úplně vše, dokonce se nebojíme říct, že Galaxy S21 je za poslední dobu telefonem, o kterém víme ještě před jeho oficiálním představením úplně nejvíc. Dnešní informace, které prosákly na povrch potěší zejména fotografy, objevila se totiž infografika, která popisuje a přibližuje jednotlivé fotoaparáty Galaxy S21. Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra.

Únik sdílel na webu Voice známý únikář @evleaks, díky němu se nám opět potvrzují počty fotoaparátů jednotlivých variant i doplňují některé technické detaily. U Galaxy S21 i Galaxy S21+ se můžeme těšit na tři fotoaparáty, nejvybavenější model – Galaxy S21 Ultra pak své budoucí majitele potěší rovnou pěti objektivy a k tomu laserovým automatickým ostřením. Všechny ultraširokoúhlé fotoaparáty by pak měly být schopné pořizovat makro snímky.

Pokud bychom chtěli být konkrétní Galaxy S21 a Galaxy S21+ nabídnou 12MPx hlavní senzor se clonou o velikosti f/1.8, ultraširokoúhlý 12Mpx fotoaparát s clonou f/2.2 a 64Mpx teleobjektiv se clonou f/2.0. Na přední straně se bude nacházet jeden selfie fotoaparát, který dostane do vínku 12 MPx a clonu f/2.2.

Uživatelé Galaxy S21 Ultra, kteří zaplatí za svůj telefon nejvíce, mohou počítat se 108Mpx (f/1.8) hlavním objektivem, shodným ultraširokoúhlým fotoaparátem, jako u jeho menších „bratrů“ a dvěma 10MPx (f/2.4 a f/4.9) teleobjektivy. A změna se odehrává také v oblastí předního fotoaparátu, Galaxy S21 Ultra se totiž bude pyšnit 40MPx senzorem se clonou o velikosti f/2.2.

Všechny tři telefony řady Galaxy S21 by měly přijít s již předinstalovaným systémem Android 11 s nadstavbou OneUI 3.1, která by měla přinést další vylepšení fotoaparátů a také zajímavé vychytávky pro focení a natáčení videa. Další podrobnosti a novinky se dozvíme již 14. ledna na online oficiálním odhalení série Galaxy S21.

Související články

Dnes nejčtenější

.