Zavřít reklamu

Jen pár dnů poté, co aktualizace s uživatelskou nadstavbou One UI 2.5 dorazila na telefon Samsung Galaxy Note 9, ji začaly dostávat smartphony Galaxy S9 a Galaxy S9+. Momentálně je dostupná uživatelům v Německu, brzy by se však měla rozšířit do dalších zemí.

Pokud jste vlastníkem Galaxy S9 či jeho „pluskové“ verze a jste v Německu, měli byste mít možnost si update s One UI 2.5 stáhnout „vzduchem“ klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat v Nastavení > Aktualizace softwaru.

Jeho patrně největším přídavkem je podpora pro bezdrátový DeX. Po updatování telefonu budete moci DeX spouštět bezdrátově na kterémkoli televizoru s podporou funkce Screen Mirroring a používat displej telefonu jako touchpad. Bezdrátový DeX toho sice neumí tolik jako kabelový, ale je velmi dobře použitelný například pro spouštění prezentací nebo když chcete použít televizor jako druhou obrazovku.

One UI 2.5 kromě toho přináší nové funkce do aplikace Samsung Keyboard – vyhledávání na YouTube a rozdělení klávesnice v režimu na šířku, vylepšené funkce fotoaparátu zahrnující možnost vybrat si délku nahrávání v režimu Single Take či možnost posílat nouzové zprávy vybranému kontaktu každých 30 minut po dobu 24 hodin.

Související články

Dnes nejčtenější