Zavřít reklamu

V posledních týdnech do éteru pronikaly zprávy, podle nichž Samsung hodlá představit novou vlajkovou řadu Galaxy S21 (S30) již v lednu příštího roku. Podle úplně nejnovější zprávy, kterou přinesl web Android Headlines, to tak však nebude a jihokorejský technologický obr novou řadu odhalí v obvyklé datum, tedy v únoru.

Android Headlines neuvádí přesné datum představení ani uvedení na trh, tvrdí však, že to, že řada bude uvedena v únoru, má od blíže neurčeného důvěryhodného zdroje, který si má být touto informací jistý. Web již v minulosti prokázal, že jeho leaky produktů Samsungu i jiných společností jsou spolehlivé, týkalo se to však zejména renderů zařízení, nikoli dat oznámení. Jím uváděnou informaci je tedy třeba brát s rezervou.

Jak z našich předchozích novinek víte, podle neoficiálních zpráv z posledních týdnů by měl Samsung řadu Galaxy S21 představit začátkem ledna příštího roku nebo v jeho polovině a uvést ji na trh koncem měsíce. Jako důvod dřívějšího uvedení na scénu uvádějí to, že Samsung chce uzmout určitý tržní podíl společnosti Huawei a zároveň získat v příštím roce náskok na Apple.

V tuto chvíli není jasné, kolik by jednotlivé modely – podle všeho S21, S21+ a S21 Ultra – mohly stát. Samsung však údajně plánuje ceny snižovat, aby mohl lépe konkurovat hlavním rivalům a reflektoval finanční dopady koronavirové pandemie.

Související články

Dnes nejčtenější

.