Zavřít reklamu

Není tomu ještě ani měsíc co jsme vám přinesli zprávu o nové barvě, ve které bude dostupný Galaxy Note 20 a už nyní máme informace také o barevných variantách skládacího telefonu Galaxy Z Flip 5G a bezdrátových sluchátkách Galaxy Buds Live.

Známí únikáři @jon_prosser a @ishanagarwal24 na Twitteru potvrdili, že Galaxy Note 20 přijde v měděné barvě, tedy alespoň model s podporou 5G. V případě Galaxy Note 20 5G by také měla být na výběr šedá a zelená barva. Galaxy Note 20+ (Note 20 Ultra) by pak měl nabídnout, kromě měděné, také bílou a černou barvu. O základním modelu série Note 20 se únik nezmiňuje, lze ale předpokládat, že se bude jednat o výběr z již zmíněných barevných provedení.

Ohebný smartphone Galaxy Z Flip 5G měl být, podle předchozích úniků, dostupný ve třech barvách: černé, fialové a hnědé. Twitterové příspěvky potvrzují černou a hnědou, respektive měděnou, navíc však hovoří o úplně nové barevné variantě a tou je šedá. Současná 4G generace telefonu Galaxy Z Flip se prodává v provedení Mirror Purple (fialová), Mirror Black (černá) a Mirror Gold (zlatá), otázkou tak je, zda se Samsung rozhodne pro matné zpracování nebo zda znovu použije zrcadlovou úpravu.

O připravovaných sluchátkách Galaxy Buds Live se zcela novým designem toho zatím moc nevíme, ale podle tohoto úniku bychom si mohli vybrat z černé, bílé a rovněž měděné verze. Dříve uniklé rendery však ukazují místo měděné barvy, modrou. Uvidíme tedy, kde je pravda.

Je velmi pravděpodobné, že jihokorejská společnost bude přidávat další barevné varianty v následujících měsících po představení těchto novinek, ostatně tak to má Samsung ve zvyku. Odhalení série Galaxy Note 20 a skládacího telefonu Galaxy Z Flip 5G bychom se měli dočkat na neobvyklé události Galaxy Unpacked již 5. srpna, kde by měl mít svou premiéru také smartphone Galaxy Fold 2. Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live, po boku chytrých hodinek Galaxy Watch 3, by se pak měly představit v červenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.