Zavřít reklamu

Chystaná příští generace chytrých hodinek z dílny Samsungu nedávno získala bezpečnostní certifikaci 3C Mark, dnes se modelové označení Galaxy Watch objevilo v databázi regulačního úřadu FCC (americká federální komunikační komise) a k dispozici tak máme další informace týkající se specifikací hodinek.

Součástí dokumentů zveřejněných FCC je nákres zadní strany příštích Galaxy Watch, můžeme tedy s jistotou říct, že se opět dočkáme kulatého designu. Hodinky zvládnou odolávat tlaku vody 5ATM a displej bude krýt odolné sklíčko Gorilla Glass DX. Objeví se také GPS a odolnost zařízení splňující vojenský standard MIL-STD-810G, to vše vyplývá ze zveřejněných informací. FCC se zmiňuje pouze o 45mm LTE variantě z nerezové oceli, ale již jsme vás informovali o tom, že by Galaxy Watch měly přijít také ve variantách z hliníku a titanu. Na dostupném nákresu si můžeme povšimnout nápisu „Galaxy Watch“, je tak možné, že příští generace hodinek Samsungu se bude nazývat jen Galaxy Watch. Je však nutno podotknout, že na zadní straně Galaxy Watch Active 2 je uvedeno totéž, pojmenování Galaxy Watch 2 nebo Galaxy Watch Active 3 jsou tak stále ve hře. Pravdou ale je, že nákres je více podobný Galaxy Watch Active 2, než klasických Galaxy Watch.

Název hodinek není jediná oblast, ve které nemáme jasno, stále nemáme žádné zprávy, zda se jihokorejský technologický gigant rozhodne použít lunetu fyzickou nebo pouze digitální. Ať tak či tak, představení Galaxy Watch je pravděpodobně velmi blízko.

Související články

Dnes nejčtenější

.