Zavřít reklamu

Samsung začal na telefony řady Galaxy S23 vydávat novou aktualizaci aplikace Expert RAW. Aby nová verze aplikace fungovala, je vyžadována dubnová aktualizace, která přinesla řadu vylepšení fotoaparátu a nejnovější bezpečnostní patch.

Nový update pro Expert RAW přináší další vylepšení fotoaparátu Galaxy S23. Konkrétně vylepšuje kvalitu obrazu a opravuje problém s nahráváním astrofotografií ve formátu High Efficiency RAW do aplikace Adobe Lightroom.

Protokol změn se nezmiňuje o nedávném problému s HDR, ten by ale měla dříve či později vyřešit aktualizace nativní fotoaplikace Galaxy S23. Neočekávejte však, že Samsung bude schopen něco udělat s problémem s rozmazanými fotkami, na který si v poslední době stěžovala řada majitelů Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra, jelikož se zdá, že se jedná o hardwarový problém, který se týká nejen aktuální vlajkové řady Samsungu, ale i loňské řady Galaxy S22.

Nejnovější verze aplikace Expert RAW je nyní dostupná ke stažení z obchodu Galaxy Store (jak jsme uvedli výše, váš Galaxy S23, S23 nebo S23 Ultra musí mít nainstalovanou dubnovou aktualizaci, aby na něm nová verze fungovala).

Dnes nejčtenější

.