Zavřít reklamu

Minulý týden vydal Samsung novou aktualizaci softwaru pro Galaxy S23 v Jižní Koreji. Ta do smartphonů přinesla spolu s různými opravami i bezpečnostní záplatu z dubna 2023. Nyní společnost začala tuto aktualizaci se značným vylepšením fotoaparátů uvádět i v Evropě. 

Nejnovější aktualizace softwaru pro Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra přichází s verzí firmwaru S91xBXXU1AWC8 a má velikost cca 940 MB, což je skutečně velké číslo, které jasně naznačuje, že s sebou přináší mnohá vylepšení. Jedná se např. o rychlost a přesnost automatického ostření spolu s rychlostí aplikace fotoaparátu. Byla také vylepšena ostrost ultraširokoúhlého fotoaparátu za horších světelných podmínek a stabilita aplikace fotoaparátu, když jsou v záběru pohybující se předměty.

Došlo i na zlepšení výkonu optické stabilizace obrazu a byly vyřešeny některé chyby včetně té, která při použití zadního fotoaparátu v režimu focení mohla někdy zobrazovat zelenou čáru. Vylepšení se dočkala také aplikace Galerie, která nyní umožňuje okamžitě odstranit právě pořízené snímky. Pokud jste majiteli Galaxy S23, S23+ či S23 Ultra, můžete dostupnost aktualizace zkontrolovat v Nastavení -> Aktualizace softwaru a klepnutím na možnost Stáhnout a instalovat.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.