Zavřít reklamu

Jednou z předností aktuální vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 je bezesporu výkon fotoaparátu. Ne vše však v této oblasti bylo dokonalé a objevilo se několik problémů, které bylo možné vyřešit softwarovými aktualizacemi. Korejský obr vydal začátkem měsíce nový update, který opravil většinu problémů souvisejících s šumem, ostřením a nahráváním videa v určitých situacích. Ani tato aktualizace však nevyřešila všechny problémy týkající se výkonu fotoaparátu.

Zbývající problémy s fotoaparátem u Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra budou vyřešeny v květnové aktualizaci. Alespoň to uvedl dnes už legendární leaker Ice universe. Tyto problémy, lépe řečeno problém, se týká HDR.

Tento problém s HDR způsobuje zvláštní haló efekt kolem předmětů na fotce a je nejvíce viditelný při slabém osvětlení nebo v interiéru. Jak se tento efekt projevuje v praxi, můžete vidět na prvním obrázku v galerii. Podobný haló efekt je možné vidět za horšího osvětlení kolem budov, stromů a jiných předmětů.

V dubnové aktualizaci Samsung u fotoaparátu Galaxy S23 vyřešil rychlost fotoaplikace a galerie, chování autofokusu při stisknutí spouště, problémy s ostrostí v režimu Super Steady za horších světelných podmínek, problém se zelenou čárou nebo problém s rozpoznáním obličeje po videohovoru. Květnová aktualizace by měla vyjít začátkem příštího měsíce.

Řadu Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.