Zavřít reklamu

Dubnová aktualizace pro řadu Galaxy S23 přinesla řadu vylepšení fotoaparátu, o kterých se spekulovalo, že je později dostanou i starší špičkové telefony Galaxy. A to Samsung právě nyní potvrdil. Kromě toho mají jeho starší smartphony obdržet i update vylepšující aplikaci Galerie.

Komunitní moderátor Samsungu odpovědný za aktualizace fotoaparátů podle webu SamMobile sdílel seznam s minulými a budoucími funkcemi fotoaparátu a Galerie spolu s telefony Galaxy, které je mají dostat. Konkrétně jde o tyto funkce a smartphony:

  • Podpora režimu Pro u zadního a předního fotoaparátu, videa a aplikace Expert RAW: Řada Galaxy S22 a Galaxy Z Fold4.
  • Režim Astro Hyperlapse 300x: Řada Galaxy S22, Galaxy Z Fold4 a Z Flip4.
  • Aplikace Galerie nabídne novou funkci ořezu fotek Image Clipper na těchto telefonech: Řady Galaxy S20, S21, S22 a Note20, Galaxy Z Fold2, Z Fold3 a Z Fold4, Galaxy Z Flip LTE/5G, Z Flip3 a Z Flip4.

Samsung také podle moderátora zkoumá možnost, že u řady Galaxy S22 a skládaček Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 zpřístupní vylepšený efekt přepínání objektivu, který umožňuje dynamicky ovládat zoom.

Kdy výše zmíněné funkce na starší zařízení Galaxy vydá, si Samsung nechal pro sebe. S ohledem na minulé aktualizace tohoto druhu by to však mohlo být v následujících týdnech.

Řadu Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.