Zavřít reklamu

I když příští vlajková řada Samsungu Galaxy S24 je ještě daleko (podle všeho minimálně tři čtvrtě roku), již nějakou dobu o ní unikají neoficiální informace, např. o kapacitě operační paměti nebo čipsetu (o něm nicméně úniky nehovoří stejným hlasem, viz zde a zde). Nyní tu máme nový únik, který zklame ty, co doufali, že standardní a „pluskový“ model Galaxy S24 bude mít vylepšené fotoaparáty.

Podle zdroje budou Galaxy S24 a S24+ používat stejný hlavní senzor jako Galaxy S23 a S23+ i jejich předchůdci, tedy 50MPx ISOCELL GN3. Co se týče dalších senzorů, o těch web nemá žádné informace. Lze však očekávat, že pokud se nezmění hlavní senzor, nezmění se ani ty ostatní (tedy 10MPx teleobjektiv s trojnásobným optickým zoomem a 12MPx „širokáč“).

Pokud jde o model S24 Ultra, jeho hlavní senzor by měl mít rozlišení 200 MPx jako S23 Ultra, údajně však nepůjde o ISOCELL HP2, ale o zcela nový, na kterém by měl Samsung teprve začít pracovat. Do představení řady Galaxy S24 zbývá každopádně ještě hodně času, takže není vyloučeno, že S24 a S24+ nakonec vylepšený hlavní fotoaparát dostanou. Určitě by jim slušel 108MPx fotoaparát, kterým je osazen například telefon střední třídy Galaxy M54.

Aktuální řadu Galaxy S23 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.