Zavřít reklamu

Do představení příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 zbývá již jen něco přes dva týdny a začíná tak vrcholit přísun úniků. Minulý týden se řada ukázala na oficiálních renderech a uniklo některé její příslušenství. Nyní do éteru proniklo Galaxy S23 Ultra pouzdro S-View Flip Cover a silikonový obal, kdy by se v obou případech mělo jednat o tiskové rendery.

Jak vyplývá z renderů, které pustil do oběhu dnes už legendární leaker Evan Blass, pouzdro S-View Flip Cover bude dostupné v černé, zelené, růžové a krémové barvě, což odpovídá barevným variantám, v jakých jsme mohli vidět jednotlivé modely Galaxy S23 na předchozích obrázcích. Není vyloučeno, že se bude nabízet v dalších barvách. Jinak má kapsu pro platební karty a malé okno pro funkci Always-On Display.

Pokud jde o silikonový obal, ten bude podle renderů od stejného zdroje dostupný v zelené, námořnicky modré a růžové barvě. I u něj platí, že „ve finále“ by se mohl nabízet v dalších barvách. Stejně jako pouzdro S-View Flip Cover potvrzuje, že příští Ultra bude mít na zádech pět fotoaparátů (jedním z nich bude podle všeho modul pro laserové ostření).

Jedním z největších vylepšení, které má Galaxy S23 Ultra přinést, je 200MPx fotoaparát. Jinak vše nasvědčuje tomu, že bude z hlediska hardwaru i designu „plus minus“ stejný jako S22 Ultra. Spolu s modely S23 a S23+ bude uveden na scénu začátkem příštího měsíce.

Řadu Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.