Zavřít reklamu

Příští vlajková řada Samsungu bude na scénu uvedena již za několik málo týdnů. I když toho o ní v poslední době uniklo hodně, zatím jsem neviděli Galaxy S23 oficiální rendery. Tedy až dosud. Spolu s nimi nyní unikly i skiny a obaly.

Nové rendery základního modelu Galaxy S23, které pustil ven známý leaker Roland Quandt a web WinFuture, potvrzují to, co ukazovaly již předchozí obrázky, tedy to, že telefon (a podle předchozích renderů i model S23+) bude mít po vzoru Galaxy S22 Ultra oddělené zadní fotoaparáty. Potvrzují též to, že Galaxy S23 (stejně jako ostatní modely) bude dostupný v černé, krémové, růžové a zelené barvě. Celkově jeho design vypadá oproti Galaxy S22 o něco uhlazeněji a elegantněji, což je vidět například na zaoblených hranách hliníkového rámu.

Kromě toho také unikly skiny a obaly pro všechny modely Galaxy S23, lépe řečeno je společnost dbrand na svých stránkách zveřejnila o něco dříve. I ty každopádně potvrzují design jednotlivých modelů. Společnost již pro jejich skiny a obaly otevřela předobjednávky, přičemž cena skinů začíná na 16,95 dolarech (asi 380 Kč) a cena obalů Grip na 39,90 dolarech (necelých 900 Kč). Obaly budou na trh uvedeny někdy v prvním čtvrtletí letošního roku. Řada Galaxy S23 bude představena v rámci příští akce Galaxy Unpacked začátkem února. Do prodeje bude pravděpodobně uvedena v polovině příštího měsíce.

Řadu Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.