Zavřít reklamu

Nizozemský web Nieuwemobiel o víkendu sdílel Samsung Galaxy S23 rendery celé řady s detailním pohledem i na jednotlivé barvy připravované vlajkové řady Samsungu. Můžeme si tak prohlédnout všechny tři modely ze všech jejich stran. 

Čím blíže 1. únoru jsme, tím více informací o řadě Galaxy S23 víme. Nové uniklé rendery Samsung Galaxy S23 jej ukazují v celé své kráse i ve všech jeho barevných variantách. Ty se budou údajně jmenovat Phantom Black, Cotton Flower, Botanic Green a Misty Lilac. Samsung by měl mít v záloze ještě čtyři další barvy, ty budou ale exkluzivní jen pro určité trhy, mezi které by ten náš patřit neměl.

Uveřejněné rendery, které by měly být oficiálními tiskovými materiály, nám však poskytují i náhled oficiálních tapet, které budou s novými telefony dodávány v rámci jeho One UI 5.1. Tento detail ukazuje důraz Samsungu na zdokonalení nočního fotografování a astrofotografie pro svou nadcházející vlajkovou loď telefonu. Je ale pravda, že oproti řadě S22 jsou tapety trošku nudnější, i když minimalističtější a tím i méně rušivé.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.