Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, Samsung již za tři týdny představí svou příští vlajkovou řadu Galaxy S23. Korejský obr nyní zveřejnil dvě videoupoutávky, které naznačují, že Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra se budou chlubit excelentním výkonem fotoaparátu v noci.

Oběma videím vévodí trojice zadních fotoaparátů a doprovází je„chvástavé“ slovní obraty jako „Mode for moonlight“ (Režim měsíčního svitu), „Capture the night, even in low light“ (Zachyťte noc, i při slabém osvětlení), „Stunning night photos are coming“ (Přicházejí ohromující noční fotografie), „Megapixels that will make you say wow“ (Megapixely, které vás ohromí) a další. Samsung jimi chce evidentně říci, že řada Galaxy S23 se bude pyšnit vskutku výjimečnými snímky pořízenými v noci nebo za slabšího osvětlení. To ostatně nedávno naznačil i leaker Ice universe, alespoň tedy u modelu S23 Ultra.

Již dříve pronikly do éteru specifikace zadního fotoaparátu jednotlivých modelů. Základní a „pluskový“ model podle všeho nabídnou stejnou fotosestavu jako Galaxy S22 a S22+, tedy 50MPx hlavní fotoaparát, 10MPx teleobjektiv s 3x optickým zoomem a 12MPx širokoúhlý objektiv. Mnohem zajímavější bude v tomto směru model S23 Ultra, u kterého je jisté, že se bude – jako vůbec první telefon Samsungu – chlubit 200MPx fotoaparátem. Tomu by měly sekundovat dva 10MPx teleobjektivy s 10x a 3x optickým přiblížením a 12MPx „širokáč“.

Je velmi pravděpodobné, že Samsung má připravena další podobná promo videa, která by mohl zveřejnit ještě před představením řady či krátce poté. Ta by mohla být zaměřena na různé aspekty řady, jako je design, výkon apod.

Řada Galaxy S23 bude uvedena na scénu začátkem února. Po skončení akce Galaxy Unpacked bude pravděpodobně následovat přibližně dvoutýdenní předobjednávkové období.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.