Zavřít reklamu

Samsung pro své špičkové smartphony a tablety obvykle nabízí řadu příslušenství. I letos se očekává, že uvede na trh různá pouzdra a kryty pro Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra. Nyní do éteru pronikly fotografie jejich kožených krytů.

Všechny modely řady Galaxy S23 dostanou podle leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem SnoopyTech oficiální kožený kryt, který bude dostupný ve dvou barvách: černé a světle hnědé. Jejich modelová čísla jsou EF-VS911 (Galaxy S23), EF-VS916 (Galaxy S23+) a EF-VS918 (Galaxy S23 Ultra). Zatímco kožený kryt pro nejvyšší model vypadá prakticky stejně jako ten pro Galaxy S22 Ultra, ty určené pro základní a „pluskový“ model vypadají jinak než jejich předchůdci, jelikož jim chybí ostrůvkový design fotoaparátu.

Kromě koženého krytu by měl Samsung pro svou příští vlajkovou řadu nabídnout další kryty a pouzdra, včetně Clear Cover, Clear Standing Cover, Frame Cover, Silicon Cover, Silicon Cover with Strap, Smart Clear View Cover a Smart LED View Cover. Řada také podle všeho dostane řadu pouzder a fólií na displej od jiných výrobců.

Vzhledem k tomu, že korejský obr uvedl relativně nedávno na trh Galaxy Buds2 Pro a Galaxy Watch5, neočekáváme, že by spolu s řadou Galaxy S23 představil nová bezdrátová sluchátka či chytré hodinky. K předobjednávkám řady by mohl zdarma nabízet Galaxy Buds2 Pro.

Samsung Galaxy S22, s22+ a S22 Ultra koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.