Zavřít reklamu

Příští vlajková řada Samsungu Galaxy S23 bude představena již příští měsíc. Korejský obr nyní nechtěně odhalil informaci týkající se předběžné registrace jeho příštích špičkových telefonů.

Samsung pustil do éteru upoutávku na event Galaxy Unpacked 2023, přičemž jej odhalila estonská pobočka prodejce elektroniky Euronics (upozornil na ni leaker Alvin). Upoutávka odkryla (stejně jako ta předchozí určená pro kolumbijský trh) nejen datum představení Galaxy S23, tedy 1. února, ale také lákavou nabídku předběžné registrace. Samsung uvádí, že nabídne každému, kdo si Galaxy S23 předběžně zaregistruje a koupí poté, co se začne v Estonsku prodávat, bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Lze očekávat, že podobné nabídky se objeví i v jiných zemích (včetně Česka).

Samsung by mohl přijít s dalšími předobjednávkovými nabídkami, jakmile bude řada Galaxy S23 1. února uvedena na scénu. V závislosti na trhu by mohl ke svým příštím vlajkovým lodím zdarma přidávat Galaxy Buds2, Galaxy Buds2 Pro nebo hodinky řady Galaxy Watch4. Co byste jako předobjednávkový bonus ke Galaxy S23 brali vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.