Zavřít reklamu

Nedávno bylo potvrzeno, že příští vlajková řada Samsungu Galaxy Galaxy S23 bude představena v únoru, a podle všeho se bude skládat ze tří modelů – S23, S23+ a S23 Ultra. Jednotlivé modely se v minulých měsících objevily na stránkách různých certifikačních úřadů a základní model nyní certifikovaly další dva – NBTC a BIS.

Dříve se spekulovalo, že modelové číslo jedné z variant Galaxy S23 je SM-S911B/DS. To však nebylo potvrzeno. Tento týden se stejný model objevil na stránkách thajského certifikačního úřadu NBTC. Zajímavé je, že výpis uvádí, že jeho marketingový název je Galaxy S23, což potvrzuje předchozí spekulace o jeho názvu a modelovém čísle.

Galaxy S23 se kromě toho objevil na stránkách indické certifikační agentury BIS, což potvrzuje, že Samsung se připravuje na uvedení telefonu v této zemi. Vzhledem k tomu, že Galaxy S23 nyní dostává certifikace od různých úřadů, vypadá to, že jeho vývoj je dokončen a nic nebrání v uvedení řady Galaxy S23 na scénu.

Galaxy S23 bude podle dostupných úniků disponovat baterií s kapacitou 3900 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení a jako ostatní modely jej bude zřejmě pohánět přetaktovaná verze nového vlajkového čipsetu Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2. Měl by mít stejnou velikost displeje jako Galaxy S22, tedy 6,1 palců, i stejnou fotosestavu, tj. 50MPx hlavní fotoaparát, 10MPx teleobjektiv a 12MPx „širokáč“.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.