Zavřít reklamu

Před časem se v éteru objevily informace, že telefony Galaxy S23 a S23+ by mohly mít oproti Galaxy S22 a S22+ o něco větší kapacitu baterie, konkrétně o 200 mAh. Ty nyní získaly certifikaci FCC, která toto navýšení potvrdila.

Baterie Galaxy S23 je v certifikačních dokumentech FCC uvedena pod modelovým číslem EB-BS912ABY. Má jmenovitou kapacitu 3785 mAh, což znamená, že její typická kapacita bude zřejmě činit 3900 mAh.

Baterie „pluskového“ modelu, která byla objevena již dříve, nese modelové označení EB-BS916ABY. Má jmenovitou kapacitu 4565 mAh, což znamená, že její typická kapacita by mohla být 4700 mAh. Oba telefony byly testovány pomocí 25W nabíječky, což ovšem nemusí nutně znamenat, že jejich baterie budou omezeny na 25 W. Galaxy S22+ podporuje 45W nabíjení, takže lze očekávat, že u jeho nástupce to nebude jiné.

Telefony jinak budou stejně jako model Ultra disponovat podle všeho i novým vlajkovým čipsetem Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2 (nebo jeho „vysokofrekvenční“ variantou), prakticky stejnými rozměry jako jejich „budoucí předchůdci“ i stejnou velikostí displeje. Samsung novou vlajkovou řadu údajně představí v únoru.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.