Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud vyřeší výdrž baterie ať už kapacitou nebo chipsetem, tomu telefonu nic nebude scházet. Byl to loni jediný důvod proč jsem si s22 nekoupil. Letos brutálně zaspal Apple a mimo Asusu nikdo takhle naslapanou malou vlajku nemá. Asus podobně jako Sony ale nezvládají podporu a Apple je zase úplně na hlavu s cenou, takže Samsung vypadá jako celkem jasná volba pro lidi co chtějí mobil kolem 6 palců.

  Zvažoval jsem S23, cca 6″ je na mobil akorát, lopatu fakt tahat nechci. Bohužel se výrobcům do tohoto těla nechce dávat maxi výbavu! Protože Apple navýšil ceny v průměru o cca 5K, tak začíná být cenově neúnosný, pro lidi, co to častěji střídají a jsou fandové do techniky. Legrace je, že základní iPhone 14, 128GB stojí skoro 27K a to má jen 2 foťáky, pouze 60Hz, atd. atd. 256 verze pak vyjde na skoro 30K, což moc smysl nemá! To už raději iP13 Pro z loňska. Ale bazarovky si nezvykle drží cenu, dokonce se letos prodávají bazarovky 12PRO za vyšší cenu, než jsem novej prodával minulý rok já. Takže docela úlet! Začíná mě to trochu iritovat, protože marže Apple je astronomická, oproti konkurenci a jejich telefony nenabízí nic extra, krom PROčkové řady, kterou patrně ještě rozdělí na „obyčejné“ PROčko a na „lepší“ PRO (Ultra?)…. aneb, jak ještě více podojit iOvce… Proč by ale ne, ono v zahraničí, kde máte plat 5x vyšší než u nás, nemáte problém to Applu dát…
  Teď jsem na Apple zhruba cca 4-5 let (jak obyč řady, tak PROčka), Mac OS taky používám (mimo ostatní systémy), ale oproti Linuxu je to také krok zpět…. to už jsou lepší Windows 11, než Mac OS!
  Začínám uvažovat o Samsungu a návratu. Už mě ten epl nebaví, furt samé přešlapování, recyklace, nic moc nenabízí, neinovuje, furt dokola a dokola …. nyní krom iP 13PRO mám i Pixel 5, takže asi vyměním za Galaxy S23 a uvidím, jestli půjdu do iP 15 PRO, nebo se na epl vykakám úplně….. Ono, když je už člověk dospělej, nemusí nikde flexit, přeměřovat si pinďíka, nikomu nic dokazovat, atd…. Takže za mě to začíná být jen opět značka pro namyšlené snoby a náctileté adolescentní uhrovité puberťáky a technicky negramotné lidi….
  On má vždy Samsung totiž jak bezkonkurenční cenovou politiku, tak i parádní HW! V podstatě S22 s cashbackama se dala pořídit za cca 17K (256GB verze) a ještě k tomu měl člověk sluchátka za kačku! A hodinky taky za nějakou prima cenu. Jde o to, že Samsung s podobnou výbavou, jak iPhony PRO stojí o polovinu méně a kvalitativně jsou na tom stejně, takže proč zbytečně za logo nahryzaného jabka, platit zbytečné peníze navíc…
  btw: Jedině by Apple překvapil a přišel s iP 15 PRO, kde by nebyl žádný průstřel, ale on apple bude iOvce tahat za nos ještě další 4-5 let, než ten hnus (co je stejný jak notch, jen ho zezhora o pár PX sežízli a APLAUS BÉÉÉÉ) skryje.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.