Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, ostrá verze z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 na telefony řady Galaxy S22 vyjde již velmi brzy, přesněji řečeno ještě tento měsíc. Nyní se v éteru objevila informace, že Samsung testuje její novou betaverzi.

Samsung vydal od srpna na řadu Galaxy S22 čtyři betaverze One UI 5.0. Podle webu SamMobile to nyní vypadá, že pro ni vyvinul další. Tato se však na rozdíl od předchozích k účastníkům beta programu nemusí dostat. Místo toho by mohla být stabilní verzí nadstavby, kterou korejský obr plánuje před koncem měsíce vydat pro širokou veřejnost.

Není však také vyloučeno, že půjde o běžnou betaverzi, která co nevidět dorazí k betatesterům. Na druhou stranu, vypouštět novou betu jen pár dní (či týdnů?) před vydáním finální verze nedává moc smysl, navíc čtvrtá betaverze, která byla vydána před necelými dvěma týdny, vypadá „plus minus“ hotově a zdá se, že tu není moc prostoru pro vylepšení.

Aktualizace s ostrou verzí One UI 5.0 pro Galaxy S22 bude pravděpodobně jako první vypuštěna v Jižní Koreji. Další trhy by měly následovat v listopadu či ještě o něco později.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.