Zavřít reklamu

Globálně populární aplikace na posílání zpráv WhatsApp v poslední době doslova chrlí jednu funkci za druhou, aby se přiblížila svým konkurentům. Například v oblasti soukromí nebo emotikonů. Nyní vyšlo najevo, že pracuje na zvýšení počtu účastníků ve skupinovém chatu.

Počet účastníků skupinových konverzací byl v červnu zvýšen z 256 na 512 a nyní WhatsApp podle webu WABetaInfo pracuje na tom, aby se toto číslo zdvojnásobilo. Novou funkci již začali dostávat vybraní betatesteři a zanedlouho by mohla být zpřístupněna široké veřejnosti.

Skupinový chat s 1024 účastníky bude fungovat úplně stejně jako u předchozích limitů. Akorát uvidíte více zpráv a vaše zprávy se dostanou k více lidem. Nový limit najde uplatnění především u uživatelů pohybujících se ve větších organizacích.

Pokud jste si mysleli, že 1024 lidí v jednom skupinovém chatu je hodně, možná vás překvapí, že jeden z hlavních konkurentů WhatsAppu Telegram umožňuje přidat do stejné skupiny až 200 tisíc účastníků. Takto velký počet se hodí pro velké podniky nebo pokud používáte skupinu za účelem vysílání. V takovém případě vám umožní poslat zprávu či informaci velkému množství lidí najednou.

Dnes nejčtenější

.