Zavřít reklamu

Globálně populární aplikace na posílání zpráv WhatsApp v poslední době doslova chrlí jednu novou funkci za druhou, případně další připravuje. Řeč je například o možnosti přenášet historii chatů z Androidu na iPhone, skrýt online status a lépe jej personalizovat nebo reagovat na zprávy všemi emotikony. Nyní vyšlo najevo, že pracuje na funkci, která umožní uživateli proměnit se v nálepku.

Nejnovější funkce, která vás promění v nálepku, byla objevena v poslední betaverzi androidového WhatsAppu 2.22.21.3. Ta je momentálně dostupná jen omezenému množství betatesterů. Kdy se dostane ke všem, není v tuto chvíli jasné.

Web WABetaInfo, který s informací přišel, sdílel několik obrázků, které ukazují, jak by tato funkce měla v aplikaci vypadat. Jakmile si vytvoříte svého avatara, bude dostupný v různých pózách a emocích. Budete také moci si jej nastavit jako profilový obrázek.

Do menu WhatsAppu, kde obvykle najdete možnosti odesílání emotikonů, nálepek a GIFů, přibude samostatná sekce pro avatarové nálepky. Je také možné očekávat, že k dispozici bude  řada možností přizpůsobení vašeho avatara, aby vypadal téměř jako vy v komiksové podobě. Jako každé jiné funkci může i této nějakou dobu trvat, než se dostane do stabilní verze aplikace.

Související články

Dnes nejčtenější

.