Zavřít reklamu

Před pár týdny do éteru pronikla informace o tom, kolik budou stát první chytré hodinky Googlu Pixel Watch v USA. Nyní unikla jejich evropská cena.

Podle dnes už legendárního leakera Rolanda Quandta budou Pixel Watch (ve verzi s Wi-Fi) stát ve Velké Británii 339 liber. To znamená, že v kontinentální Evropě by se mohly prodávat zhruba za 379 eur (přibližně 9 300 Kč). Pro srovnání: hodinky Galaxy Watch5 (ve verzi s Bluetooth a velikosti 40 mm) u nás Samsung prodává za 7 490 Kč.

Pixel Watch by tedy měly být jak v USA, tak v Evropě nepoměrně dražší než nové hodinky korejského giganta, podle neoficiálních úniků však z hlediska hardwaru ani funkcí nenabídnou nic speciálního. Konkrétně by měly disponovat několik let starým čipsetem Exynos 9110, 1,5 nebo 2 GB operační paměti, 32GB úložištěm, kapacitou baterie 300 mAh, snímačem srdečního tepu, senzorem SpO2 (měřícím okysličení krve) a sadou senzorů pro sledování fyzické kondice a sportovních aktivit a softwarově je bude pohánět systém Wear OS. Spolu s telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro budou představeny 6. října.

Chytré hodinky Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.