Zavřít reklamu

Google nedávno zveřejnil „cenzurované“ video, jímž představil Pixel 7 Pro. Nyní vypustil do světa představovací video standardního modelu, ve kterém není po „cenzuře“ ani stopy.

Video ukazuje Pixel 7 v každém úhlu a ve všech jeho barevných variantách, tedy Obsidian (černé), Lemongrass (limetkové) a Snow (bílé). Jak už z řady předchozích upoutávek či úniků víme, Pixel 7 má prakticky stejný design jako jeho sourozenec – jediným rozdílem (kromě menší velikosti) je to, že mu ve fotomodulu chybí teleobjektiv.

Pixel 7 bude podle dostupných úniků disponovat OLED displejem s úhlopříčkou 6,3 palců, rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 90 Hz. Pohánět jej bude čip Google Tensor G2, který má doplnit 8 GB operační a 128 či 256 GB interní paměti. Zadní fotoaparát prý bude mít rozlišení 50 a 12 MPx, přední pak 11 MPx. Baterie má mít kapacitu 4700 mAh a podporovat 30W rychlé drátové nabíjení a bezdrátové nabíjení s v tuto chvíli neznámým výkonem. Softwarově poběží na Androidu 13.

Spolu se sourozencem a hodinkami Pixel Watch bude „plnohodnotně“ uveden na scénu (v květnu to totiž byla jen taková větší upoutávka) 6. října. Na trh podle neoficiálních zpráv telefony vstoupí o týden později.

Dnes nejčtenější

.