Zavřít reklamu

Jen krátce poté, co Google zveřejnil „cenzurované“ video s telefonem Pixel 7 Pro, zveřejnil obrázky jeho přední strany. Kromě toho pustil do oběhu video, které představuje design jeho prvních chytrých hodinek Pixel Watch a ukazuje je tak v celé kráse.

Z fotografií přední strany Pixelu 7 Pro vyplývá, že telefon bude mít oproti svému předchůdci o něco méně zakřivené boky. Což je dobře, protože zakřivené sklo na horní straně displeje má tendence zachytávat odlesky a prakticky znemožňuje použití ochranné fólie, která není přilepena k displeji. U zakřivených displejů se také můžeme častěji setkat s náhodnými dotyky.

Pokud jde o video s Pixel Watch, to hodinky ukazuje ve všech jejich barevných variantách, tedy šedé (Charcoal), černé (Obdidian), žlutozelené (Hazel Lemongrass) a bílobéžové (Chalk), přičemž samotné pouzdro bude růžově zlaté, černé nebo ocelové. Dále z něj plyne, že hodinky budou mít sedm velmi odlišných ciferníků, ochranu Gorilla Glass a snímač pro měření srdečního tepu. Vynikne na něm také jejich nezvyklá tloušťka.

Telefony Pixel 7 Pro a Pixel 7 a hodinky Pixel Watch budou představeny 6. října, přičemž ještě ten den se pro ně otevřou předobjednávky. Uvedeny na trh budou podle neoficiálních zpráv o týden později.

Dnes nejčtenější

.