Zavřít reklamu

Google oznámil (nebo spíše potvrdil očekávané), že předobjednávky pro Pixel 7 a Pixel 7 Pro se otevřou 6. října, tedy v den jejich představení. Neučinil tak však „suchým“ prohlášením, nýbrž prostřednictvím vtipného videa s druhým zmíněným telefonem.

Video ukazuje, jak fanoušci telefonů Pixel z celého světa poprvé dostávají do rukou Pixel 7 Pro. Jak byste očekávali, každý z nich se rozplývá nad jeho designem. Vtip je v tom, že telefon je zde rozpixelován, protože Google se jej a jeho sourozence v plné kráse chystá odhalit až za dva týdny. Nicméně uprostřed videa jej na okamžik přece jen ukáže, a to pěkně zblízka, stejně jako na konci společně se standardním modelem. Připomeňme, že již předtím odhalil všechny jejich barevné varianty.

Pixel 7 a 7 Pro by jinak měly dostat do vínku OLED displeje Samsungu s velikostí 6,4 a 6,7 palců a obnovovacími frekvencemi 90 a 120 Hz, čip Google Tensor G2, 50MPx hlavní fotoaparát (postavený podle všeho na senzoru Samsungu ISOCELL GN1), stupeň odolnosti IP68 a stereo reproduktory. Spolu s nimi Google na scénu uvede i své první chytré hodinky Pixel Watch.

Dnes nejčtenější

.