Zavřít reklamu

I když do představení příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 zbývá ještě hodně času, je již nějakou dobu předmětem menších či větších úniků, zejména pak model S23 Ultra. Nyní do éteru pronikly jeho vůbec první rendery.

Z CAD renderů, se kterými přišel web SmartPrix, vyplývá, že Galaxy S23 Ultra se od Galaxy S22 Ultra bude lišit jen velmi málo. Jedním z rozdílů je to, že boční hrany příští Ultry jsou plošší, což pomáhá osvěžit celkový vzhled telefonu. Tato změna by také měla přispět k jeho lepšímu úchopu.

Dalším rozdílem je to, že hloubkový senzor fotoaparátu a senzor pro automatické ostření tolik nevystupují z těla telefonu. Rendery jinak potvrzují, že bude mít nachlup stejný design a počet fotoaparátů jako aktuální Ultra.

Galaxy S23 Ultra bude podle dostupných úniků disponovat 200 MPx fotoaparátem, vylepšenou čtečkou otisků prstů, stejným displejem a prakticky stejnými rozměry jako S22 Ultra i stejnou velikostí baterie, tedy 5000 mAh. Jako ostatní modely řady jej bude podle všeho pohánět příští vlajkový čip Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2. Řada by měla být uvedena na scénu začátkem příštího roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.