Zavřít reklamu

Na hodinky Galaxy Watch se systémem Wear OS zřejmě již brzy dorazí hovory WhatsApp. V těchto dnech začala vycházet nová betaverze globálně populární aplikace na posílání zpráv, která tuto funkci umožňuje.

Abychom byli přesní, nejnovější betaverze (2.22.19.11) je dostupná pro WhatsApp na smartphonech. Aktualizace (a ani aplikace) není k dispozici přímo pro hodinky se systémem Wear OS 3, po instalaci na připojené telefony však umožňuje na těchto hodinkách (konkrétně na řadách Galaxy Watch4 a Watch5) provádět vzdálené hovory.

I když jak Galaxy Watch4, tak Galaxy Watch5 díky nové betaverzi získávají stejnou funkcionalitu, z neznámých důvodů dostávají různě vypadající obrazovky hovorů. Zatímco na hodinkách Galaxy Watch4 a Watch4 Classic má obrazovka hovorů WhatsApp černé pozadí a uprostřed pod ID volajícího je logo aplikace, na Galaxy Watch5 a Watch5 Pro obrazovka vypadá stejně jako standardní obrazovka volání One UI. Je možné, že v ostré verzi bude vzhled obou obrazovek sjednocený, protože není důvod mít je odlišné. V tuto chvíli není jasné, kdy se nové funkce dočká široká veřejnost, nemělo by to však trvat dlouho.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.