Zavřít reklamu

Samsung otevřel beta program z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 pro telefon Galaxy A52. Je to poněkud překvapivý krok, protože se očekávalo, že po řadě Galaxy S22 budou následovat další vlajková zařízení, a ne smartphone střední třídy.

Betaverze One UI 5.0 pro Galaxy A52 dorazila jako první do Indie. V následujících týdnech se pravděpodobně rozšíří do několika dalších zemí, i když v tuto chvíli to není jisté, protože betatestování nových verzí Androidu a One UI se v širším měřítku provádí pouze u vlajkových zařízení Galaxy.

Také se teprve uvidí, jestli betu dostane letošní Galaxy A53 5G, nebo se Samsung rozhodne na něj vypustit rovnou stabilní aktualizaci. Totéž platí pro modely Galaxy A52 5G a Galaxy A52s.

Beta update One UI 5.0 pro Galaxy A52 je o něco menší než ten pro řadu Galaxy S22, měl by však mít většinu „výživných“ novinek, kterou nová nadstavba přináší. A mimochodem, řada Galaxy S22 začala před pár dny dostávat již třetí betaverzi nadstavby. Ostrá verze One UI 5.0 by měla vyjít, nebo přesněji řečeno začít vycházet, v říjnu nebo listopadu.

Dnes nejčtenější

.