Zavřít reklamu

Na vydání ostré verze Androidu 13 na zařízení Samsungu si pravděpodobně budeme muset ještě nějakou dobu počkat, věci se však pomalu sunou dopředu. Tento týden začal korejský obr v USA vydávat betaverzi příštího Androidu na řadu Galaxy S21.

Samsung již dříve (konkrétně začátkem srpna) betaverzi Androidu 13 v USA vypustil, ale pouze pro telefony aktuální vlajkové řady Galaxy S22. Nyní svůj beta program Androidu 13/One UI 5.0 rozšířil na Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra.

Jak upozornil web Droid-Life, betaverze pro Galaxy S21 se zdá být o něco novější než ta, která byla před pár týdny vydána ve Velké Británii a Jižní Koreji. Číslo sestavení končí písmeny ZVIA.

Co bude dál? Lze předpokládat, že dalšími zařízeními Samsungu, které získají přístup k betě Androidu 13/One UI 5.0, budou jeho nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a poté starší skládačky. Připomeňme, že Samsung od srpna na aktuální vlajkovou řadu vydal již dvě betaverze Androidu 13/One UI 5.0, přičemž třetí se údajně zdrží. Stabilní verzi systému by měl na první zařízení začít vypouštět někdy v posledním kvartálu roku.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.