Zavřít reklamu

Už je tomu měsíc, co Samsung vydal druhou beta verzi aktualizace One UI 5.0 pro řadu telefonů Galaxy S22. Od té doby nepřišla pro jeho špičkové smartphony žádná další. Nyní se navíc objevily informace, že je vydání aktualizace One UI 5.0 Beta 3 odloženo, což samozřejmě natáhne celý testovací proces a ostré nasazení verze široké veřejnosti.

Podle leakera Ice Universe odložil Samsung vydání nové beta aktualizace pro řadu Galaxy S22 proto, aby mohl vyřešit některé zásadní problémy, včetně těch, které se týkají plynulosti různých animací a přechodů. Druhá beta verze One UI 5.0 totiž přinesla jejich zasekávání a trhání, což zásadně zhoršovalo uživatelskou zkušenost se zařízením. Její uživatelé si také stěžují na nepříjemný šum přítomný na fotografiích.

První beta verze uživatelského rozhraní One UI 5.0 s operačním systémem Android 13 byla v Jižní Koreji a USA uvolněna na začátku srpna 2022. Druhá beta byla vydána o tři týdny později a její dostupnost se rozšířila do zemí, jako je Čína, Indie a Velká Británie. V některých zemích vydal Samsung betu také pro řadu Galaxy S21. Očekávalo se, že společnost vydá konečnou a stabilní verzi One UI 5.0 založené na systému Android 13 po vydání celkem čtyř až pěti beta aktualizací. V takovém případě můžeme očekávat, že stabilní aktualizace One UI 5.0 bude vydána až někdy v listopadu 2022, tedy alespoň pro řadu Galaxy S22. Původní termín měl být na začátku října. 

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.