Zavřít reklamu

Samsung ve spolupráci s jihokorejským mobilním operátorem KT uvedl na tamější trh speciální edici skládacího smartphonu Galaxy Z Fold4. Nese název Galaxy Z Fold4 National Edition a oslavuje jihokorejský fotbalový národní tým, který se připravuje na letošní mistrovství světa v Kataru.

Galaxy Z Fold4 National Edition zahrnuje čtvrtý Fold ve verzi s 512GB úložištěm a béžové barvě, hodinky Galaxy Watch5 Pro (ve verzi s LTE), dres jihokorejského národního týmu s podpisy hráčů, dvě letenky první třídy na zápas Jižní Koreje s Kamerunem, červeně zbarvený pásek KFA Edition Galaxy Watch5 Pro, několik samolepek s motivem jihokorejského fotbalu a ciferník pro obě zařízení.

Limitovaná edice bude stát 2 750 000 wonů (přibližně 49 500 Kč) a nebude dostupná standardní cestou, nýbrž formou loterie. Zájemci o ni se musejí zaregistrovat na stránkách operátora KT a doufat, že budou mezi 50 šťastnými vylosovanými, kteří si ji poté budou moci koupit. Dodejme, že letošní mistrovství světa v kopané v Kataru začíná 20. listopadu.

Galaxy Z Fold4 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.