Zavřít reklamu

Osobní potřeby, styly a preference se v dnešním moderním světě neustále vyvíjejí. Zákazníci tak potřebují zařízení, které jim přinesou chytré mobilní zážitky, jež jsou různorodé a přizpůsobitelné jako oni sami. Jedním z takových zařízení je Galaxy Z Flip4, který je navržen tak, aby vyjadřoval styl svého uživatele prostřednictvím designu, funkcí, a dokonce i úhlů. Podívejte se, v jakých polohách lze skládačku používat, abyste z ní vytěžili maximum.

0 stupňů: Odemkněte plný potenciál vnější obrazovky

Galaxy Z Flip4 nabízí plnohodnotný zážitek ze smartphonu i ve složeném stavu, tedy jen za použití vnější obrazovky. Pomocí rychlého nastavení můžete například vypnout a zapnout režim Letadlo či baterku a snadno upravit jas displeje. Je též možné snadno odpovídat na zprávy, provádět hovory nebo otevírat peněženku Samsungu. Kromě toho si můžete jednoduše vybrat widgety, které chcete na displeji použít.

Dvojitým stisknutím aktivujete funkci Quick Shot, která umožňuje pořizovat selfie fotky ve vysokém rozlišení pomocí hlavních fotoaparátů telefonu. Tuto funkci měl již třetí Flip, zde je však vylepšená, protože umožňuje náhled, který odráží skutečný poměr velikosti snímku, a podporuje také portrétní režim. Zavřený Flip4 můžete dokonce použít i jako zrcadlo pro rychlou kontrolu vzhledu, než vyrazíte ven.

75 stupňů: Vytvořte si svůj vlastní zážitek z focení pomocí režimu FlexCam

Díky režimu FlexCam můžete Flip4 používat v různých úhlech sklopení, čímž se vám otevírá široká škála nových pohledů, které na běžných smartphonech nejsou možné. Jinými slovy tak nad svými selfie fotkami získáte mnohem větší kontrolu.

Hlavní fotoaparáty s vysokým rozlišením a náhledy fotek na vnějším displeji umějí více než jen vytvořit skvělá „selfíčka“. Tyto funkce mohou spolupracovat s širokým spektrem úhlů Flipu4, aby vám poskytly dynamické fotografie celého těla a proměnily vaši „ohýbačku“ v nastavitelný stativ, který se vejde do vaší kapsy. Telefon je možné dokonce naklonit do úhlu 75 stupňů a položit na zem pro odvážné, stylové snímky, které by neudělaly ostudu ani na obálce módního časopisu.

Jste venku s přáteli a chcete si udělat skupinovou fotku? S novým Flipem nemusí být nikdo opomenut. Stačí jej položit v požadovaném úhlu na povrch ve vaší blízkosti a zaujmout pózy. FlexCam vám umožní „cvaknout“ fotoaparát zvednutím dlaně, aniž byste museli mačkat tlačítko samotného fotoaparátu. Zvuk závěrky vám dá vědět, že snímek byl úspěšně pořízen.

90 stupňů: Funkce fotoaparátu, které podporují tvorbu obsahu

V dnešní době čím dál více uživatelů vytváří a užívá si krátký videoobsah, jako je Instagram Reels či YouTube Shorts, a Flip4 je pro tento účel jako stvořený. Umožní vám pohodlně vytvářet online obsah. Například si můžete pořídit vlog pomocí vysoce kvalitního záznamu videa v režimu Quick Shot a poté plynule přejít do režimu Flex, abyste mohli pokračovat v natáčení s volnýma rukama – to vše bez zastavení videa.

Pro záběry s použitím rukou je možné telefon držet jako videokameru. Uživatelé si také budou moci brzy vyzkoušet fotky z ptačí perspektivy, a to zvednutím Flipu4 sklopeného v úhlu 90 stupňů.

115 stupňů: Rozdělte si prostor na obrazovce, aby vyhovoval vašim potřebám multitaskingu

Čtvrtá generace Flipu posunula režim Flex na další úroveň. Přidala do něj touchpad, který vám umožňuje ovládat kurzor myši pro pozastavení, převíjení nebo přehrávání videa, aniž byste telefon zvedli.

Multitasking je také intuitivnější a snáze se aktivuje díky novým swajpovacím gestům. Jednoduše přejeďte displej dvěma prsty, abyste jej rozdělili na dvě poloviny, nebo přejeďte doprostřed ze dvou horních rohů, abyste přepnuli aplikace v celoobrazovkovém režimu na vyskakovací okna. S více okny můžete na horním displeji například sledovat film a na spodním si dělat poznámky a zároveň chatovat s přáteli.

180 stupňů: Dokonalý úhel pro sebevyjádření s řadou barev a kombinací

Smartphony Samsungu mohou hrát velkou roli při vyjádření individuality uživatele a nový Flip není výjimkou. Svůj styl si můžete doplnit prémiovým designem v tradičních barvách jako fialová (Bora Purple), grafitová, růžově zlatá a modrá. S tenčím kloubem, uhlazenými hranami, kontrastním zadním sklem a lesklými kovovými rámy je design Flipu4 jedním z nejpropracovanějších, s jakým kdy korejský obr přišel.

Galaxy_Z_Flip4_ruzne_uhly_18

Verze Flipu4 s přízviskem Bespoke Edition nabízí exkluzivní možnosti přizpůsobení telefonu. Díky rozšířeným možnostem, včetně zlatého, stříbrného a černého rámu, a barevným možnostem přední a zadní strany, jako je žlutá, bílá, námořnicky modrá, khaki a červená, si uživatelé mohou vybrat z celkem 75 různých kombinací pro vyjádření svého stylu. Bohužel, u nás tato edice Flipu4 není dostupná. Od chvíle kdy nový Flip otevřete, se před vámi rozvine nový zážitek z mobilní technologie. Ať jej používáte v jakémkoli úhlu, zapadne dokonale do vašeho jedinečného životního stylu.

Galaxy Z Flip4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.