Zavřít reklamu

Samsung má dnes v rámci příštího Galaxy Unpacked kromě nových „ohýbaček“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 představit i chytré hodinky Galaxy Watch5. Krátce před konáním akce unikly nové rendery standardního modelu, z nichž vyplývá, že bude mít safírové sklo.

Známý leaker Roland Quandt zveřejnil oficiálně vypadající várku obrázků, které standardní model Galaxy Watch5 ukazují ze všech úhlů. Z renderů plyne, že hodinky budou disponovat safírovým sklem. Dosud se přitom mělo za to, že se jím bude chlubit pouze model Pro.

Safírové sklo vlastně není sklem, je to ve skutečnosti druh keramiky, která je průhledná jako sklo. Rozdíl je však v tom, že safír je mnohem odolnější proti poškrábání a dalšímu poškození.

Galaxy Watch5 (stále je řeč o standardním modelu) by jinak měly dostat do vínku AMOLED displej s úhlopříčkou 1,19 palců a rozlišením 396 x 396 px, baterii s kapacitou 276 mAh (verze s velikostí 40 mm) a 391 mAh (44mm verze) a jako model Pro je bude podle všeho pohánět loňský čip Exynos W920 (více o specifikacích obou modelů zde). Kromě nových hodinek a ohebných telefonů dnes Samsung zřejmě představí i nová sluchátka Galaxy Buds2 Pro.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.