Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě dobře víte, Samsung v rámci příští akce Galaxy Unpacked představí několik hardwarových novinek a jednou z nich budou sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Nyní do éteru pronikl jejich nový render a detailní specifikace.

Oficiální render, který zveřejnil web WinFuture, ukazuje Galaxy Bud2 Pro v šedé barvě (oficiálním názvem Zenith Gray). Podle předchozích renderů budou dostupná ještě ve fialové (Bora Purple) a bílé barvě. Z hlediska designu sluchátka na první pohled velmi silně připomínají svého předchůdce.

Pokud jde o specifikace, sluchátka mají disponovat vylepšenou technologií ANC s názvem Intelligent Active Noise Cancellation, díky níž prý budou schopná odfiltrovat „i ten nejhlasitější okolní hluk“. Chlubit se také mají zvukem ve studiové kvalitě a audio technologiemi jako 360° zvuk a HD Voice.

Kromě toho prý budou jako předchůdce voděodolné podle standardu IPX7 a na jedno nabití vydrží 8 hodin. S nabíjecím pouzdrem by však měla vydržet o hodinu déle (celkově tedy 29 hodin). Další specifikace zahrnují 10mm měniče, několik integrovaných mikrofonů a Bluetooth 5.3.

Web se také zmínil o ceně – Galaxy Buds2 Pro prý budou v Evropě stát 229 eur (zhruba 5 600 Kč). Potvrdil tak v podstatě předchozí leak. Kromě nových sluchátek Samsung ve středu představí nové skládací smartphony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a hodinky Galaxy Watch5.

Související články

Dnes nejčtenější

.