Zavřít reklamu

V loňském roce byly Galaxy Watch4 jedinými chytrými hodinkami, které běžely na zbrusu novém operačním systému Wear OS 3. Letos to však bude jiné. Aby mohly soupeřit s řadou Galaxy Watch5, konkurenční značky chytrých hodinek v tomto roce uvedou na scénu nové hodinky s Wear OS. Jednou z těchto značek bude Oppo.

Nové hodinky čínské společnosti by měly nést název Oppo Watch 3 a nyní do éteru pronikly jejich rendery. Hodinky podle nich budou mít hranatý a lehce prohnutý displej s otočnou korunkou na pravé straně a budou dostupné v černé a stříbrné barvě. Stříbrná varianta má, jak se zdá, kožený řemínek, zatímco černá silikonový.

Hodinky by měl pohánět nový hodinkový čip Qualcommu Snapdragon W5 Gen 1 a softwarově budou podle všeho postaveny na Wear OS 3. Měly by také mít displej typu OLED s panelem LTPO a variabilní obnovovací frekvencí pro delší výdrž baterie.

I když Oppo zatím neoznámilo, kdy své nové hodinky představí, neoficiální informace hovoří o zítřku. V tuto chvíli není jasné, jestli budou dostupné mimo Čínu, pokud však ano, Samsung bude čelit zvýšené konkurenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.