Zavřít reklamu

Již za pár dní Samsung v rámci příští akce Galaxy Unpacked představí nové hardwarové novinky, mezi nimiž by neměla chybět sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Před několika týdny unikl jejich design a nyní jejich funkce a cena.

Podle webu 9to5Google budou Galaxy Buds2 Pro disponovat podporou 24bitového zvuku (obvykle udávaného jako Hi-Res Audio), což by mělo přinést celkově lepší zvukovou kvalitu. To prý ovšem bude vykoupeno zvýšenou cenou sluchátek, která mají konkrétně stát 230 dolarů (zhruba 5 500 Kč) a být tak o 30 dolarů dražší než předchůdce. Stále by však byla o 20 dolarů levnější než špičková sluchátka Applu AirPods Pro.

Galaxy Buds2 Pro se budou podle dostupných úniků nabízet v šedé, bílé a fialové (Bora Purple) barvě a mít vylepšené ANC (potlačení okolního hluku) i 360° zvuk a pouzdro s kapacitou 500 mAh (u předchůdce to bylo 472 mAh), což by se mělo projevit o něco vyšší výdrží baterie sluchátek. Kromě toho lze očekávat odolnost proti vodě, bezdrátové nabíjení, Bluetooth 5.2 a kvalitnější zvukový kodek než AAC a SSC. Vedle nich Samsung v rámci příštího Galaxy Unpacked představí ještě ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a hodinky Galaxy Watch5.

Související články

Dnes nejčtenější

.