Zavřít reklamu

Čím jsou chytré hodinky chytré? Zdravotní funkce nám zvládají měřit i běžné fitness náramky za pár stokorun, jenže ty nedisponují možností instalace dalších aplikací. Právě rozšiřitelnost o to řešení, které chceme, a systém jej nativně nenabízí, je to, proč jsou smartwatch tak oblíbené. No jo, jenže jak instalovat aplikace do Galaxy Watch4? 

Existují dvě cesty, kdy jedna je méně přehledná, ale je přímo dostupná v hodinkách, nebo samozřejmě můžete obsah instalovat skrze propojený telefon. Pokud tedy chcete rozšířit možnosti svých Galaxy Watch4 (Classic), využijte k tomu jeden z následujících postupů.

Jak instalovat aplikace v Galaxy Watch4 

Přejeďte prstem po displeji hodinek zezdola nahoru a vyberte aplikaci Google Play. Zde můžete volbou Aplikace v telefonu procházet obsah, který máte už v telefonu nainstalovaný, ale v hodinkách ne, a toto napravit. Stačí na vybraný titul klepnout a dát Instalovat. Níže se ale nacházejí ještě jednotlivé karty, které doporučuje sám Google. Jedná se třeba o Vybrané aplikace, nebo ty tematicky zaměřené, konkrétně třeba na přehled nad kondicí, produktivitou, streamováním hudby atd. Funguje zde i vyhledávání.

Jak instalovat aplikace do Galaxy Watch4 z telefonu 

Chcete-li trošku intuitivnější cestu s podrobnými popisy aplikací, je vhodnější instalovat aplikace do vašich hodinek skrze Google Play v telefonu. Když jej spustíte, přepněte se na kartu Aplikace a nahoře těsně pod hledáním přejděte do sekce Kategorie. Zde už se jako první volba nachází Aplikace pro hodinky. Po jejím výběru vám postačí klepnout na kýžený titul a dát Instalovat.

Tyto jednoduché postupy tak dokážou rozšířit funkcionalitu vašich hodinek, což je právě dělá chytrými. Aplikace, které jsou z kategorie cvičení, pak samozřejmě umí komunikovat i se Samsung Health, takže se nemusíte obávat o to, že přijde o své statistiky, tréninky a další data. 

Související články

Dnes nejčtenější

.