Zavřít reklamu

Samsung již za pár dní uvede na scénu své nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Před jejich odhalením omylem potvrdil dřívější neoficiální informace, že druhá zmíněná „ohýbačka“ se bude nabízet ve více než 70 barevných variantách.

Všechny možné barevné a paměťové varianty čtvrtého Flipu byly na chvíli uvedeny na stránce podpory britské pobočky Samsungu. Stránka uváděla čtyři základní barevné varianty telefonu: modrou, fialovou (Bora Purple), šedou a růžově zlatou. Nicméně jeho edice BESPOKE bude dostupná v mnoha dalších barvách, od Black Green Navy (černo-zeleno-tmavě modré) po Black Yellow White (černo-žluto-bílou).

Rám příštího Flipu bude možné mít ve třech barvách: černé, stříbrné a zlaté, které budou zákazníci moci zkombinovat se zelenou, tmavě modrou, červenou, žlutou a bílou pro zbytek horní nebo spodní části telefonu (či obou). Celkový počet barevných kombinací tak dosahuje úctyhodného čísla 71. Telefon byl také na webu zalistován ve verzi se 128 nebo 256GB úložištěm (podle neoficiálních zpráv se má nabízet ještě v 512GB variantě, pravděpodobně však jen na vybraných trzích).

Pokud jde o čtvrtý Fold, ten bude podle všeho dostupný ve třech barvách, a to béžové, šedozelené a černé. Nabízet se má v paměťových variantách s 256/512 GB a 1 TB (nejvyšší varianta bude mít jako u jeho sourozence zřejmě omezenou dostupnost).

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.