Zavřít reklamu

Teleobjektiv je jedním z největších prodejních taháků modelů Galaxy S Ultra. Galaxy S22 Ultra se chlubí teleobjektivem s 10x optickým zoomem. Pokud jste doufali, že jeho nástupce v tomto směru přinese zásadní vylepšení, asi vás zklameme.

Podle nizozemského webu GalaxyClub citovaného serverem SamMobile bude Galaxy S23 Ultra disponovat úplně stejným teleobjektivem jako jeho předchůdce. Samsung evidentně cítí, že pokud něco funguje, není třeba na tom něco měnit. Na tomto místě upřesněme, že Galaxy S22 Ultra má k dispozici dva teleobjektivy, jeden periskopový (o kterém je řeč) a jeden standardní (s 3x optickým zoomem), oba s rozlišením 10 MPx. Je možné, že Samsung periskopový teleobjektiv vylepší jinak, například jej osadí lepší optikou, rozlišení a maximální přiblížení by však mělo zůstat stejné.

Před nedávnem se v éteru objevily informace, že Galaxy S23 Ultra dostane do vínku zatím neoznámený 200MPx hlavní fotoaparát (Galaxy S22 Ultra má 108megapixelový). Do jeho představení (spolu s modely Galaxy S23 a S23+) zbývá ještě hodně času (minimálně půl roku), takže se parametry jeho fotosestavy mohou ještě změnit.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.