Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung má v srpnu představit také nové chytré hodinky Galaxy Watch5. Poté, co se nedávno objevily na webech organizace Wi-Fi Alliance, amerického úřadu FCC (Federal Communications Commission) i na stránkách podpory Samsungu, nyní zavítaly na web thajského regulátora NBTC.

Galaxy Watch5 jsou na stránkách NBTC zalistovány pod modelovými čísly SM-R905F, SM-R915F a SM-R925F, přičemž pod prvním se skrývá menší standardní model, pod druhým větší standardní model a pod třetím model Galaxy Watch5 Pro. Stránky neprozradily nic o jejich specifikacích.

Podle dostupných úniků budou Galaxy Watch5 disponovat Super OLED displeji, senzorem pro měření tělesné stavby a EKG, stupněm krytí IP68, rychlejším nabíjením a poběží na z Wear OS 3.5 vycházející nadstavby One UI Watch 4.5. Existuje jistá šance, že nakonec budou vybaveny senzorem pro měření tělesné teploty. Model Pro by se měl chlubit větším displejem, větší baterií i odolností. Kromě nich má Samsung v srpnu představit nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 a sluchátka Galaxy Buds2 Pro.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.