Zavřít reklamu

U nového zařízení se tak nějak očekává, že přinese nějaké designové změny. Ty fanoušci Samsungu očekávají také od jeho příští „ohýbačky“ Galaxy Z Fold4. Do éteru již předtím pronikly rendery, které nám daly poměrně jasnou představu o tom, jak zařízení může vypadat. Nicméně brzké rendery nemusejí být vždycky přesné. Jedna z nejpatrnějších změn, kterou jsme na těchto renderech mohli vidět, se proto také nakonec zřejmě nezhmotní. Alespoň tedy podle obvykle dobře informovaného leakera.

První rendery příštího Foldu naznačovaly, že může mít nový design výřezu fotoaparátů. Podle leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem TechTalkTV tomu tak však nebude a výřezy budou vypadat velmi podobně jako ty u třetího Foldu. Leaker také uvedl, že zařízení bude mít „zcela jistě“ 50MPx hlavní fotoaparát. Ten podle dřívějších úniků doplní 12MPx „širokáč“ a 12MPx teleobjektiv s trojnásobným optickým zoomem.

Předešlé neoficiální zprávy také naznačují, že Fold4 bude ve složeném stavu měřit 155 x 130 x 7,1 mm a v rozloženém 158,2 x 128,1 x 6,4 mm. Kromě toho by měl do vínku dostat čipset Snapdragon 8+ Gen 1, až 16 GB operační a až 1 TB vnitřní paměti a baterii s kapacitou 4400 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení (více viz květnový únik). Spolu s další „skládačkou“ Galaxy Z Flip4 bude zřejmě představen již za několik týdnů.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.