Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple bude mít vždy obrovský posil na trhu a je jedno jaký průjem vytvoří, zákazníci si jej stejně koupi a Apple je může ojebávat o 106 a ještě mu poděkují. Naproti tomu u androidu je mnohem větší konkurence a značky se musí snažit, a předhánět s inovacemi. Proto byla Apple vždycky 2, ale spíše 3 roky za androidem v inovacích. Ale jak jsem řekl, zákazníci Applu si to stejně koupí, takže Apple to dělá chytře, moc neutrácí, a stejně bude dominovat trhu

  Nechteli byste tyhle články bez obsahu a smyslu rozdělit do vice kapitol? Odstavec na kapitolu je moc, dejte jedno slovo na kapitolu.

  Ne vážně. Jste se zbláznili?

  Společenský status dokazují iPhonem jen puberťáci a lidé chudí penězi nebo duchem. Pro průměrně vydělávajícího člověka není investice 30 tis. jednou za x let nic zásadního.

  Po letech používání androidu jsem si řekl ze je čas na změnu a tak jsem přesedlal na nový iPhone 13 Pro. iPad už jsem vlastnil a nakonec jsem pořídil i MacBook a Apple Watch 7. Za mě naprostá spokojenost, ten ekosystém produktů jak funguje je neskutečný, M1 Pro procesor mi stále bere dech svým výkonem a nízkými teplotami a design a kvalita zpracování všech zařízení je prostě TOP. Za mě můžu říct ze mám úplně jiné důvody proč jsem přešel na Apple než je uvedeno v tomto článku a je mi jasné, že v blízké době se rozhodně vracet k androidu nehodlám!

  Mluvíte mi z duše :). Ja byl zarytej androidak do ledna 2022. Vždy jsem měl stejné kecy jako většina uživatelů droidu na apple iovce, blbost platit, image apod… Když pominu lidi co si to kupuji kvuli image, tak po pul roce co mam iphone 13. Tak bych se uz nikdy k droidu nevratil a těch důvodu je nespočet: moje hodinky od samsungu funguji lip s apple nez se samsungem. Neodpojuje se to pořád. Telefon jsem nemusel od koupe ani jednou restartovat, zadny ramky necistim, aplikace se mi aktualizuji a nic nepada, handsfree v autě s tim funguje lip i moje 2 din radio kenwood pri prehravani hudby pres bluetooth ukazuje vše o skladbě a spousta vychytavek, které me u apple neprestavaji fascinovat jako bezpecnost, nfc placení, které ma rychlejsi odezvu nez droid atd…

  Po letech používání Androidu jsem přesedlal na iPhone 13 Pro, iPad jsem už vlastnil. Pak jsem pořídil i MacBook s M1 Pro a Apple Watch 7. Za mě naprostá spokojenost s celým ekosystémem produktů, je neskutečné, jak dobře spolu fungují. Všechno je dokonale plynulé, M1 Pro procesor neskutečně výkonný aniž by se zahříval, design a kvalita zpravování všech produktů je prostě TOP! Já tedy měl jiné důvody proč jsem přešel na Apple a už teď je mi jasné, že se v blízké době vracet k Androidu rozhodně nehodlám!

  Podle mě prohrává hlavně kvalitou. Zvažoval jsem koupi, ale po tom co jsem viděl 250 stran problémů na fóru MobilMania tak jsem si to rozmyslel.

  ty ksi musel u premiovky restartovat a čistit ramku?
  ale no tak. to je nejvíc profláklej hec co ovce mají aby si obhájily nedodělek 🙂

  Apple iPhone stojí západ věcné se kupuje nabíječka holka ho má ale už nedávám zlatej Samsnug mám A53 a jsem spokojená mám I hodinky a super nepodporují se měla sem Saumi redmi note 8 telefon výborný bála sem spokojená fotky super ale odpočívají semi hodinky a kdybych mal iPhone tak bysemi taky odpočívají nevím co toje tablbost když maže hodinky Samsung musíte mít stejný telefon. Kamarádka má iPhone hodinky měla jiný telefon ale musela přejít na iPhone kvůli hodinkám. Nezlobte name když máte hodinky tak musíte mít i stejný telefon

  Vaše argumenty mi úplně nepřijdou validní nebo nevím co jste měl předtím za telefon. Já osobně vlastním vlajkovou loď od samsungu a ani s jednou z těchto závad co zde popisujete jsem se nesetkal. Buď jste měl opravdu obrovskou smůlu nebo jste vlastnil nějaký starý střep. Naopak ve svém okolí mám mnoho jablíčkařů a často slyším stížnosti typu že jim hodinky od samsungu nepárují a že si kvůli tomu museli kupovat apple produkty. Co se týče toho ekosystémů u pc a ntb tak samsung ani nepotřebuje vlastní produkty(Má je ale v Česku nejsou dostupné) protože windows s nimi má smlouvu a aplikace fungují ve skvělé harmonii. Osobně jsem dost uvažoval o jablíčku ale dospěl jsem opravdu asi po tříměsíčním intenzivním uvažování k tomu že je pro mne samsung lepší. Apple je více uzavřený a nemá tolik možností v zakladu má velice podobnou někdy lepší někdy horší kvalitu fotek ale po pohrání v samsungu apple nemá šanci je to z toho důvodu že apple nemá takové možnosti a je ready to use. Narozdíl od applu android telefony jsou více o tom jak si s tím člověk vyhraje. V čem ovšem apple stále dominuje je video s tím se bohužel téměř žádný telefon nevyrovná a to je krutá pravda.

  Co to je za článek doboha
  Už jen foto je zavádějící, když tam ani není verze 22 Ultra
  Jinak Samsung by prohrával, kdyby byl stejně jako Apple jediným výrobcem telefonů na platformě Androidu
  Nicméně ono je zde top telefonů jaksi více, jak iPhonů na iOSu
  Např. Honor/Huawei má už roky lepší foto, a nyní na scénu přichází Xiaomi 12 Ultra, který bude Apple klasicky rok, spíše dva až tři dotahovat

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.